TEKNOSİST YAZILIM FİRMASI BAYİLİK BAŞVURUSU

Tüm Türkiye’de Kurumsal 5 Şube( Karadeniz Bölge – Akdeniz Bölge – İç Anadolu Bölge – Trakya Bölge ve Marmara Bölge ) ayrıca 21 Kurumsal Bayiliğe sahip olan Yazılım Firmamız, Muhteşem ek gelirler sağlayabileceğiniz yeni Bayilik sistemini 2022 Yılı Ocak ayında devreye almış bulunmaktadır. Kendinize ait Yüksek gelirler elde edebileceğiniz Teknosist Bayiliği Nedir? Kısaca sizlere anlatalım…

Türkiye’de Pandemi ve Pandemi sonrası Online geçiş artık çok yüksek bir seviyeye ulaştı. 13 yıldır aktif olarak Yazılım hizmeti veren firmamız, Sizlere ek gelir kapılarını sonuna kadar açıyor. Aşağıdaki Bayilik Şartlarını karşılayan tüm Firma ve Bireylere Bayilik veriyoruz…

TEKNOSİST KİMDİR – NE İŞ YAPAR? NEYİN BAYİLİĞİNİ VERMEKTEDİR?

Teknosist çok uzun bir Güven geçmişi olan, Türkiye’de binlerce müşteriye hizmet vermiş, şuan ise sizlerle beraber daha da kuvvetlenecek yapısı ile arkanızdaki büyük gücünüz olacak Global bir firmadır.

Yazılım işlemleri yapmakla birlikte, Bir Firmanın gereksinimi olan E Ticaret yazılımlarını, E Ticaret Kargo Entegrasyonlarını, Trendyol, Hepsiburada, Çiçeksepeti, N11 ve Gittigidiyor gibi firmaların Ürün Entegrasyonlarını ve Muhasebe Sistemleri Entegrasyonlarını yapan Geniş Çaplı bir firmadır.

Ayrıca ERP yazılımları ve İnsan Kaynakları, Muhasebe, Stok Depo Yazılımları gibi Bir firmanın Üretim ve Muhasebe yazılımlarını da yapan firmamız, birçok alanda Yazılım Hizmetleri vermektedir.

Bu nedenledir ki, Bayimiz olduğunuzda sizlere, gerekli tüm yazılımların altyapısını sunabilen ve her türlü Yazılım Gereksinimlerini karşılayabilen bir firma olarak, ciddi gelirler vaat ediyoruz.

SERMAYESİZ VE YATIRIMSIZ ŞEKİLDE BAYİNİZ OLABİLİR MİYİM?

1. Sermayesiz ve yatırımsız şekilde Bayii olabilirsiniz.

2. Sermaye gerektirmeden ciddi ek gelirler elde edebilirsiniz.

3. Herhangi bir yatırıma gerek duymadan, sadece iletişim kabiliyetiniz size her ay onbinlerce lira ek gelir sağlayabilir.

4. Yapmanız gereken sadece Bayilik oluşturmak ve ürünlerimizi çevrenize tanıtmak, sadece bunu yaparak bile kendinize ciddi bir gelir kazanç kapısı oluşturabilirsiniz.

5. E Ticaret ve Yazılım bilgisi olmadan, sadece E Ticaret Sistemleri ve Yazılımlar üzerinden her ay yüksek gelirler sağlayabilirsiniz.

BAYİNİZ OLMAK İSTİYORUM – SİZLE NASIL İLETİŞİME GEÇEBİLİRİM?

· Ek Gelir Elde etmek İster misiniz? Cevabınız evet ise lütfen sayfanın altındaki bayilik başvurusunu doldurun.

· Hali hazırda Ticaret yapıyorsanız ve çevrenizde E Ticaret yapanlar var ise lütfen sayfanın altındaki bayilik başvurusunu doldurun.

· Çevremde birçok firma var ve ben onların Online ihtiyaçları için sizleri öneririm diyorsanız lütfen sayfanın altındaki bayilik başvurusunu doldurun.

· İletişimim çok kuvvetli ve her ay onbinlerce lira ek gelire ihtiyacım var diyorsanız lütfensayfanın altındaki bayilik başvurusunu doldurun.

BAYİ OLMA ŞARTLARINIZ NELERDİR?

· Kendinize ait bir Firmanız var ise, ( Firma sahibi değilseniz KDV tarafımızdan kesilir )

· Çevrenizde Yazılım ihtiyacı olanlar veya E Ticaret yapanlar var ise,

· Çevrenizde E Ticaret yapmak isteyenler var ise,

· Çevrenizdeki firmalar Üretim ve benzeri sistemleri için Yazılım arayışında iseler,

· İletişiminiz Kuvvetli ve Bilinçli bir kişiliğiniz var ise,

· Sadece firma tanıtımı yaparak ek gelir elde etmek istiyorsanız,

· Her ay 2.000 lira ile 50.000 lira arası bir gelir sizin için gerekli veya yeterli ise,

· 20 Yaşının üstünde olmanız şartı ile, ek gelir elde etmeniz çok kolay.

TEKNOSİST İLE ÇALIŞARAK NASIL EK GELİRLER ELDE EDEBİLİRİM?

· Sizlere sunulan web sitemizdeki tüm ürünlerin, satış fiyatları üzerinden ciddi bir oranla komisyon alabilir ve böylece yüksek gelirler elde edebilirsiniz.

· Çevrenizde bulunan E Ticaret ve Yazılım ihtiyaçları olan bireyleri bizlerle tanıştırarak ek gelirler elde edebilirsiniz.

· Sistemlerimiz içerisinden sizlere tanımlayacağımız girişler ile sistem fiyatlarımızın komisyon bedelleri direk hesabınıza yatacaktır. Bu noktada, her müşteriniz sizlerin kodu ile satış yapabilir ve bu kodla işlem yapan tüm alt bayilerinizden de Büyük Kazançlar elde edebilirsiniz.

· Yazılım ve Web sistemlerinde % 10 ‘dan % 30 lara varan tutarlarda, tamamen bizim aracılığımızı ve tanıtımımızı yaparak ciddi gelirler elde edebilirsiniz.

ÖRNEKLER;

Aşağıdaki örneklendirmeler gibi onlarca bayimiz bulunmaktadır. Sizlere tüm bayilerimiz gibi ciddi gelirler kazanabilme şansını veriyoruz. Lütfen dikkatle okuyunuz;

KENDİME AİT FOTOĞRAF STÜDYOM VAR, NASIL GELİR ELDE EDEBİLİRİM?

· Sizlerin ürün veya Katalog fotoğraflarını çektiğiniz tüm müşterilerinizin Yazılım Sistemleri ihtiyaçlarını bizler karşıladığımızda, siz sadece müşterilerinizi bizlere sunarak ciddi bir ek gelir elde edebilirsiniz.

KENDİME AİT REKLAM AJANSIM VAR, NASIL GELİR ELDE EDEBİLİRİM?

· Sizlerin Reklamcılık hizmetlerini yaptığınız tüm müşterilerinizin yazılım ihtiyaçlarını bizler karşıladığımızda, sizler hiçbir şey yapmadan sadece müşterilerinizi bizlerle tanıştırarak muhteşem bir ek gelir elde edebilirsiniz.

BİZ BİR SEO AJANSIYIZ, SİZLE NASIL BİR ANLAŞMA YAPARAK PARTNER OLABİLİRİZ?

· Zaten bir SEO veya Dijital Pazarlama firmanız var, yapmanız gereken tek şey aşağıdaki formu doldurarak Bayi Başvurusu yapmak olacaktır. Büyük bir komisyon geliri ile sistemlerinizin yazılım ayağında bizlerle beraber Partner olarak gelirlerinizi ciddi oranda arttırabilirsiniz.

KENDİME AİT BİR FİRMAM YOK ANCAK ÇEVREM ÇOK GENİŞ, NASIL GELİR ELDE EDEBİLİRİM?

· Yapmanız gereken sadece çevrenizdeki tanışıklarınızın Yazılım gereksinimleri için bizleri tavsiye etmek, bizlere iletişim konusunda destek olursanız, tüm işlemlerde ciddi bir aracılık geliri elde edebilirsiniz. Hem de hiçbir yazılım bilgisine ihtiyacınız yok.

KENDİME AİT BİR FİRMAM YOK, ÇEVREMDEKİ HERKES E TİCARET’E BAŞLAMAK İSTİYOR, NASIL GELİR ELDE EDEBİLİRİM?

· Bu soru bizlere çok geliyor, Yapmanız gereken tek şey çevrenizdeki E Ticaret veya Yazılım ihtiyacı olan kişileri bizlere yönlendirmek, firmamızın 13 Yıllık mazisini ve Güvenilirliğini kullanarak, Muhteşem bir ek gelir fırsatını yakalamış olursunuz. Geliriniz 2.000 Lira ila 50.000 Lira arası aylık olarak değişmektedir.

ÇEVREMDEKİ FİRMALARIN SÜREKLİ YAZILIM İHİTYAÇLARI OLUYOR, NASIL GELİR ELDE EDEBİLİRİM?

· Sürekli ihtiyaçların olması, sürekli gelir elde etmenizi sağlar, bir firmanın sürekli olan ihtiyaçlarından sürekli bir aracılık geliri elde eder, ciddi bir kazanç sağlarsınız.

HER ŞEYİ ANLADIM, PEKİ NASIL BAŞLAYABİLİRİZ?

· Çok Kolay… Aşağıdaki bayilik başvurusunu doldurun, ekibimiz sizlerle iletişime geçsin ve sizlere ait bir kod tanımlaması yapılsın, daha sonra siz dilerseniz ekibimizi arayarak kodunuzu söyleyerek veya sistemlerimize girerek, bizlerle yazılım ve E Ticaret’in her alanı için müşterileri gönderebilir ve her gönderdiğiniz müşteriniz için ciddi bir gelir rakamı elde edersiniz.

· Unutmayın, Bizim sistemlerimizde gelirleriniz aylık 2.000 TL ila 50.000 TL ile değişken tutarlar arasında olabilir. Bu rakamı arttırmak, tamamen sizlerin başarısı ve aramızdaki anlaşmaların karşılığında olacaktır. En önemlisi de Sermayesiz bir Bayi olacak, ek gelirler elde ettikçe dilerseniz Şube Bayiliklerimizi de alabilecek olabilmenizdir.